پودر ماهی

پودر ماهی

از پودر ماهی به عنوان مهم ترین و استراتژیک ترین عنصر در خوراک آبزیان یاد میشود. خلوص ، تازگی ، بالابودن پروتئین و پایین بودن ازت آزاد ویژگی های یک پودر ماهی مناسب جهت استفاده در فرمول خوراک آبزیان می باشد.

شرکت کیان دانه پارس با درک اهمیت این موضوع برای ایجاد ثبات در آماده سازی و بالا بردن تضمین کیفیت تولید خوراک آبزیان خود ، اقدام به تولید انواع پودر ماهی نموده است و امروز علاوه بر تولید پودر ماهی استفاده شده در فرمول تولیدات خود ، تامین کننده پودر ماهی برای بسیاری از تولید کنندگان خوراک دام و آبزیان میباشد. 

تکنولوژی پخت و کوتاه تر شدن هرچه بیش تر زمان تبدیل ضایعات ماهی به پودر ماهی بدون هیچ افزودنی دیگر ، باعث شده عناصر تغذیه ای ضروری آبزیان در این پودر ماهی حفظ شود و این در نهایت موجب بالا رفتن کیفیت خوراک آبزیان خواهد شد.

صاحب نظران و کارشناسان با تجربه از امیت کیفیت ، تازگی و خلوص پودر ماهی در تولید خوراک آبزیان به خوبی آگاه هستند.


بازگشت به lجموعه

تاریخ

28 فروردين 1397

مجموعه ها

خوراک آبزیان

کیان دانه پارس

گروه تولیدی کیان دانه پارس با بیش از 15 سال حضور در عرصه تولید خوراک دام , طیور و آبزیان توانسته است , با تکیه بر تجربه و دانش و استفاده از مشاورین بین المللی سهم قابل توجهی از بازار خوراک دام , طیور و آبزیان را کسب نماید.

این مجموعه با گستره تولید خوراک دام , طیور و آبزیان با کیفیتی ممتاز و فرمول های تخصصی و علمی توانسته است رضایت بالای مشتریان خود را در تمامی شرایط اقلیمی ایران کسب نماید.

اطلاعات تماس

تماس همراه:09126181813

فکس:15-44499013

آدرس:

تهران میدان پونک بلوار میرزا بابایی خیابان عدل جنوبی شماره 14 واحد 5

ساعات کار :

شنبه تا چهار شنبه : 9 صبح تا 5

پنج شنبه: 9 صبح تا 2

جمعه: تعطیل

نقشه

© 2018 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد کیان دانه پارس محفوظ می باشد . | طراحی توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT