خوراک دامی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

محصولات دامی

گروه تولیدی کیان دانه شامل انواع خوراک کامل دام، کنسانتره های 10 درصد و مکمل های معدنی و ویتامینه R1، R2 و مکمل دوره انتقال می باشد که تامین کننده تمامی احتیاجات غذایی دام بوده، عملکرد تولیدمثل را بهبود بخشیده، موجب افزایش عمر مفید گله و تثبیت رکورد گله می شود. استفاده از خوراک گروه تولیدی کیان دانه ضامن دام بوده و بیماریهای متابولیکی را کاهش می دهد.

مصرف مولتی آنزیم ناتوزیم پلاس باعث افزایش تولید شیر گاو همچنین افزایش درصد چربی شیر، افزایش وزن گاوهای پرواری، کاهش هزینه­ تولید، بهبود مشکلات فحلی و افزایش پذیرش اسپرم، عدم مشاهده بقایای مواد خوراکی در مدفوع و افزایش اندیس مدفوع، بهبود بالانس منفی انرژی، افزایش خوش خوراکی و کاهش احتیاجات به مکمل­های فسفردار می شود.

کنسانتره دامی :این جیره غذایی با اضافه نمودن مواد مکمل شامل : جو ، سبوس گندم ، کنجاله سویا و مکمل های معدنی و ویتامین ، به مخلوط پیت باگاس + ملاس ، خوراک مغذی و سرشار از مواد الی و معدنی در کیسه های ۳۰ الی ۵۰ کیلو گرمی قابل عرضه می باشد.


کیان دانه پارس

گروه تولیدی کیان دانه پارس با بیش از 15 سال حضور در عرصه تولید خوراک دام , طیور و آبزیان توانسته است , با تکیه بر تجربه و دانش و استفاده از مشاورین بین المللی سهم قابل توجهی از بازار خوراک دام , طیور و آبزیان را کسب نماید.

این مجموعه با گستره تولید خوراک دام , طیور و آبزیان با کیفیتی ممتاز و فرمول های تخصصی و علمی توانسته است رضایت بالای مشتریان خود را در تمامی شرایط اقلیمی ایران کسب نماید.

اطلاعات تماس

تماس همراه:09126181813

فکس:15-44499013

آدرس:

تهران میدان پونک بلوار میرزا بابایی خیابان عدل جنوبی شماره 14 واحد 5

ساعات کار :

شنبه تا چهار شنبه : 9 صبح تا 5

پنج شنبه: 9 صبح تا 2

جمعه: تعطیل

نقشه

© 2018 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد کیان دانه پارس محفوظ می باشد . | طراحی توسعه و راه اندازی توسط OFOGHIT